تبلیغات
دکوراسیون اداری - پارتیشن و مبلمان تاشو
سه شنبه 26 مهر 1390  08:02 ب.ظ    ویرایش: - -

پارتیشن

سیستم جداکننده های کاذب که امروزه بانام پارتیشن شناخته می شوند، نوعی تجهییزات جهت تقسیم بندی فضاهای داخلی بوده که باهدف منظم ترکردن محیط و با پیش بینی قابلیت جابجایی طراحی و ساخته می شوند.
استفاده ازپارتیشن درکشور سابقه طولانی ندارد و مصرف آن اغلب در پروژه های اداری وتجاری که نیاز به طراحی محیط برمبنای احتیاجات جاری می باشد وامکان تغییرات نیز وجودداردرواج پیداکرده.
پارتیشن در لغت به معنی تقسیم كردن و مجزا كردن می باشد و جهت جدا سازی فیزیكی فضاهای مختلف از یكدیگر به كار می رود .
پارتیشن ها  (دیوارهای)  قابل جابجایی با قطعات قابل حمل و دارای قابلیت های مختلف به یك سازمان و اداره اجازه می دهد تا به طور مثال زمانی كه قصد متناسب سازی یا تغییر سیستم توزیع و چیدمان كارمندان خود را داشته باشد، به آسانی بتواند این تغییرات كاربردی را هر زمان انجام دهد و از همان دیوارها و پارتیشن های قبلی استفاده كند.

مبلمان اداریمبلمان فضا های کم حجم

شاید برای شما هم پیش بیاید که مجبور شوید در قسمتی از خانه وسایل مختصرتری قرار دهید.
یکی از دلایلی که افراد با وجود کمی جا میلی به خرید مبلمان تاشو ندارند، خوب نبودن شکل ظاهری آن‌هاست. کم‌تر پیش آمده این وسایل آن‌قدر قشنگ باشند که خریدار را به خود جذب کنند.
نشستن روی صندلی‌های تاشوی فلزی هم راحت نیست.
خریدار در صورتی که نیازی به آن‌ها نداشته باشد می‌تواند میز و صندلی
ها را جمع کرده و در گوشه‌ای قرار دهد.
ممکن است این مبلمان عجیب‌وغریب به نظر برسد، اما بسیار کم‌جا بوده، در عین حال زیبایی خاص خود را دارد.
کتاب‌خانه تاشو مناسب کسانی است که به اقتضاء کاری دائم در حال جابه‌جایی هستند همچنین برای افرادی که خیلی زود از یک مدل خسته شده، مدل‌های جدید را انتخاب می‌کنند، ایده‌ال است.
جابه‌جایی این کتاب‌خانه چندین برابر آسان‌تر از کتابخانه‌ای است که مجبور شوید آن را در جعبه بزرگی قرار دهید که بتواند وزن 31 کیلوگرم را تحمل کند.
متاسفانه بعضی مواقع مبلمان‌ تاشو زمان جمع بودن جای بیشتری اشغال می‌کنند. بعضی از آن‌ها زمخت و دست‌ و پاگیر بوده، کمکی به استفاده مفید از فضا نمی‌کنند.

   


نظرات()   

دکوراسیون اداری